ZAVOLEJTE NÁM: 466 513 204
ONLINE REZERVACE
 

Sluneční brýle

OPTIKA S RODINNOU TRADICÍ nabízí sluneční brýle s vysoce kvalitními brýlovými čočkami, a to od klasických tvarů až po velmi osobité modely. Každý rok již od února přichází SOBEK OPTIK s novými kolekcemi, které určují módní styl pro danou letní sezónu. Jedná se zejména o značky OAKLEY, GIVENCHY, PUMA, ELLE, STING, ESPRIT, POLICE, JAGUAR, FERRARI, GIORGIO ARMANI....
V poslední době se výrazně zvyšují požadavky nejen na vysokou ochranu slunečních brýlí proti U
VA a UVB záření, ale také na polarizační filt. Proto je zaručen velký výběr slunečních brýlí dámských i pánských také s polarizací.

 

 


SOBEK OPTIK se zaměřuje na výrobu dioptrických slunečních brýlí. Dlouholetá zkušenost s dioptrickými slunečními skly zaručuje kvalitní vidění pro zákazníka v různých tónech a sytosti zabarvení. Dioptrická sluneční skla nabízí také v polarizačním provedení proti odrazivosti lesklých ploch nebo s antireflexní vrstvou proti oslnění od zadní plochy slunečních skel. Nositel tak vnímá pohodlí ostrosti vidění za každého počasí.
RODINNÁ OPTIKA nabízí také velmi kvalitní sportovní brýle ADIDAS, které umožňují kombinaci s dioptrickým klipem, a tak zaručuje sportovní aktivity každému nositeli brýlí.