ZAVOLEJTE NÁM: 466 513 204
ONLINE REZERVACE
 

Kontaktní čočky

Naše firma se zabývá aplikací všech typů kontaktních čoček, které jsou schváleny pro prodej v ČR. V našem zdravotnickém zařízení provádí aplikaci zkušení aplikátoři - optometristé. K tomu, aby kontaktní čočky přesně odpovídaly Vašim potřebám, je nezbytné provést kvalitní měření zraku. Na základě tohoto měření Vám vybereme nejvhodnější typ kontaktní čočky.

Pouze individuální přístup vám může zaručit absolutní spokojenost.

 

 

 

Proč doplnit brýle kontaktními čočkami ?

  • přirozené vidění
  • plná šíře zorného pole
  • pohodlí při sportovních aktivitách
  • možnost změny barvy očí
  • změna vzhledu
  • možnost nošení slunečních brýlí bez korekce
  • možnost vidění na všechny vzdálenosti

 

Kontaktní čočky můžeme rozdělovat dle nejrůznějších kritérií, jako například doba nošení, perioda výměny, zabarvení, použitý materiál apod. Kontaktní čočky jsou vhodné pro korekci všech očních vad – dalekozrakosti (hypermetropie), krátkozrakosti (myopie),astigmatismu, presbyopie.

 

Kontinuální nošení

 

Způsob kontinuálního nošení je určen pouze pro nositele, kteří mají tento systém nošení doporučený svým optometristou a jejich kontroly se doporučují jednou za 3 měsíce a častěji. Při kontinuálním nošení nebo příležitostném přespání je třeba po probuzení prokapat oči zvlhčovacími – lubrikačními kapkami, aby čočky dosáhly správné vlhkosti a byly připraveny pro další celodenní používání.

Kontrola

 

Kontrola Vašeho zraku při používání kontaktních čoček je velmi důležitá, a proto navštěvujte svého optomeristu každého půl roku, kdy Vám bude zkontrolována Vaše zraková ostrost a zejména bude provedena kontrola předního segmentu oka s ohledem na používání kontakních čoček.